Konkurs dla studentów: "WSZYSTKIE MODELE SĄ BŁĘDNE, ale niektóre są użyteczne"

Fundacja Cogitato wspólnie z Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej i Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na konkurs "Wszystkie modele są błędne, ale niektóre są użyteczne".

Studenci mają za zadanie przygotować krótką pracę inspirowaną cytatem George'a E. P. Box'a: "Wszystkie modele są błędne, ale niektóre są użyteczne".

Do wygrania jest udział w specjalistycznym szkoleniu z certyfikatem - na temat data storytelling.

Laureaci Konkursu przedstawią swoją pracę na Konferencji Studenckiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Zostały jeszcze dwa dni - prace można zgłaszać do 24.04.2024! Szczegóły na stronie Strona główna (cogitato.pl)

Data publikacji: poniedziałek, 22. Kwiecień 2024 - 10:04; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Kwiecień 2024 - 10:05; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska